Generální Partneři:

– Generální partneři celého projektu Ostrava Championship pro rok 2016 jsou:

 

Generálním partnerem celého projektu je i samotné město OSTRAVA, kterému děkujeme za podporu.

OSTRAVA je statutární a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku, druhé největší město na Moravě a největší město v Českém Slezsku. Žije zde zhruba 300 tisíc obyvatel. V celé ostravské aglomeraci, tvořené kromě Ostravy obcemi Bohumín, Doubrava, Havířov, Karviná, Orlová, Petřvald a Rychvald, pak žije téměř 600 tisíc obyvatel a je tedy po pražské aglomeraci druhou největší v republice. Širší metropolitní oblast pak představuje asi 1,1 milionu obyvatel.

www stránky: www.ostrava.cz

Našim Generálním partnerem je i společnost C-Tech, která se především zaměřuje na samotné hráče a to i díky tomu, že vyrábí nejen špičkové periférie pro hráče, ale i herní křesla, sportovní kamery, pc skříně a jiné.

Všem již dobře známá společnost C-Tech, která se především díky svým špičkovým periferiím soustředí na samotné hráče počítačových her. Samozřejmě C-Tech nabízí i výborné akční kamery, argonimické křesla, bedničky, pc skříně či dokonce i mobilní „selfie“ držáky. Čeho se ještě dočkáme od této skvěle se rozvíjející společnosti?

 

www stránky: www.c-tech.cz

 

 

 

Mezi Generální partnery celého ostravskémo mistrovství v počítačových hrách patří i společnost LCTR media AGENCY.

LCTR media agency, je mediální společnost založena v polovině roku 2015, která se věnuje tvorbě fotografií, videí, statické a dynamické grafice. V roce 2016 se firma rozšiřuje o další odvětví zaměřené na reklamní činnost, a proto se do názvu přidalo „agency“. Sídlo firmy se nachází v Ostravě, konkrétně v komplexu NOVÁ KAROLINA PARK.


Hlavní Partneři

– Hlavní partneři celého projektu Ostrava Championship pro rok 2016

Mezi hlavní partnery celého projektu Ostrava Championship patří i společnost ELKO Trading, spol. s.r.o.

Společnost ELKO TRADING, spol. s.r.o. (dále jen ELKO) je obchodní a velkoobchodní firma, řadící se mezi nejvýznamnější distributory a dovozce působící na trhu ICT od roku 1994. Je významným importérem a distributorem v oblasti výpočetní techniky, spotřební elektroniky a sortimentu hraček a největším importérem a distributorem navigační techniky. Od roku 2009 poskytuje služby a dodávky v oblasti fotovoltaických elektráren, systému 3D parking a regulačních jednotek pro úsporu elektrické energie pro neprivátní sektor. Mezi typické zákazníky ELKO TRADING patří jak lokální partneři tak i nejvýznamnější distributoři, importéři, velkoobchodní firmy a téměř všechny významné hypermarketové řetězce jak v ČR tak v SR.

www stránky: www.elko.cz

 

Jako dalšího hlavního partnera celého projektu, bych Vám rád představil výbornou Ostravskou Tiskárnu, která nese název Tiskárna Schenk s. r. o.

Tiskárna Schenk nabízí širokou nabídku nejen tiskových služeb, mezi jejich přednosti patří například: komplexní tiskárenské služby – ofsetový tisk, technologie CTP, plakáty, diplomy, letáky, potisk obálek, číslování, perforace. Provádí knihařské práce, knihtisk, slepotisk, zpracují i grafické návrhy, výroční zprávy, dále vyrábí i razítka a spoustu dalších věcí.

www stránky: www.schenk.cz

 

Mezi nejlepší a vůbec nejlevnější na trhu patří i interntový obchod Poháry-ADEK.cz, který se řadí mezi naše Hlavní partnery a my jim děkujeme za věnování krásných pohárů.

Internetový obchod Poháry-ADEK.cz  dodávají sportovní pohárysportovní trofeje, poháry pro společenské akce, pohary pro kulturní akce, medaile pro děti, poháry a trofeje pro golf, fotbal, chovatele psů, koček, holubů, pro koně, kokardy, poháry pro atletické závody, poháry pro rybáře další. Poháry dodáváme pro sportovní akce pořádané jednotlivci, sportovními školami, sportovními kluby, policií, hasiči a v neposlední řadě firmami. V nabídce máme poháry zlaté, stříbrné, bronzové ale také skleněné či dřevěné. V sortimentu také naleznete: levné medaile, skleněné plakety, diplomy grawerton, papírové diplomy, levné sošky a figurky, figurky resinové, sportovní věnce, dárkové a upomínkové předměty pro různé akce, životní jubilea, narozeniny, certifikáty.

www stránky: www.pohary-adek.cz

 

Riot_Games_logo

Samozřejmě u nás nesmi chybět mezi Hlavními partnery i americká společnost Riot Games, která vytvořila všem dobře známou MOBA hru League of Legends.

Riot Games je americká video herní společnost, která byla založena v roce 2006. Jejich sídlem je Santa Monica v Kalifornii v USA. Riot je znám pro svou první a jedinou hru League of Legends, která byla vydána jak v Severní Americe tak v Evropě dne 27. 10. 2009.

www stránky: www.riotgames.com

 

 

Naši díru mezi Hlavními partnery zaplňuje i občanské sdružení Zicherka.cz, které se stará o Vaši zábavu.

Zicherka.cz je občanské sdružení, parta mladých lidí, které ti nabízejí nejrůznější akce. Je to internetový portál, na který se lidé mohou denně vracet. Jejich náplní je organizování různých poučných i zábavných akcí, her, soutěží, turnajů, výletů, táborů, dětských kroužků, škol v přírodě, narozenin či mnoho jiných zábavných věciček. Na jejich FB stránkách můžeš najít spoustu soutěží a turnajů o hodnotné ceny. Najdeš tam i aktuální události, akce, soutěže či turnaje, které Zicherka v nejbližších dnech pořádá. Začleň se, zúčastňuj se soutěží, inspiruj se!

www stránky: www.zicherka.cz

 

Našim Hlavním partnerem je i poskytovatel Herních serveru Fakaheda.eu

FakaHeda.eu, je největší český poskytovatel herních serverů, datum založení je v roce 2006.

Jejich hlavní prioritou je již od počátku maximální kvalita poskytovaných služeb a technické podpory. Jsou jako jedni z mála (první v ČR a SK) autorizovaný poskytovatel TeamSpeak serverů. Jako partner EA jsou také jediný poskytovatel Battlefield RANKED a Medal of Honor: Warfighter serverů v České republice a na Slovensku.

www stránky: www.fakaheda.eu

 

 

Další skvělý Hlavní partner projektu Ostrava Championship je i nakladatelství FANTOM Print

Nakladatelství FANTOM Print můžete najít v Ostravě. Vydávají skvělé tituly již od roku 1999. Od samotného počátku se specializovali na sci-fi a fantasy. V jejich „stáji“ najdete známá jména, ale i autory či autorky, kterým na česko-slovenském trhu teprve cestičku „prošlapali“. Postupně se vypracovali na TOP pozici čistě žánrových nakladatelství v počtu vydaných titulů za rok. Pokud v následujících letech nedojde k nějakému kolapsu v tomto skvělém nakladatelství či nečekanému vzepětí u jejich konkurence, pak věříme, že tuto pozici udrží i v letech budoucích.

www stránky: www.fantomprint.cz

 

Mezi naše Hlavní partnery patři i Pizzerie s názvem Pizza YES, která nám dodává ze své nabídky nejen výborné pizzy.

Pizzerie YES má velký výběr Českých a Italských pizz, Burgerů, Jídel, Salátů, Těstovin, Příloh a Nápojů. Jako jediní v Ostravě připravují chutnou pizzu i na celozrnném těstě! Rozváží pizzu v Ostravě. Pizza Ostrava od Pizza YES, Vám nabízí rychlost, rozvoz a krabici zdarma! Také nabízí spousty akcí pro své klienty, platbu pizzy kartou u řidiče, nebo on-line objednání přímo přes webové stránky!

www stránky: www.pizzayes.cz

 

Mezi Hlavní partnery samozřejmě patří i internetový obchod Click2play, který se stará především o zábavu našich diváků, díky tomu, že věnuje hodnotné ceny do soutěží.

Jedná se o internetový obchod s názvem Click2play, který je zaměřený čistě na digitální distribuci her, která momentálně vládne tomuto světu. V nabídce click2play, můžete najít veškeré žánry, které kdy vůbec našli světlo tohoto světa, jsou jimi například nejrůznější adventury, strategie, plošinovky, RPGčka, simulátory, ale v nabídce můžete najít i herní pecky z klasických žánrových akčních, sportovních, závodních či jiných titulů.

www stránky: www.click2play.cz

 

Hotel-veronika-logo2001

 

Neustále se snažíme přinést našim hráčům co nejvýhodnější podmínky v rámci našeho projektu i proto jsme uzavřeli další partnerství a mezi Hlavní partnery projektu zařadili i hotel, nyní má tedy náš projek i svůj „oficiální hotel“ a stal se jim hned kvalitní tří hvězdičkový HOTEL VERONIKA.

Hotel Veronika Ostrava se nacházív městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto městského obvodu, cca 2 km od centra Ostravy. Hotel disponuje 56 pokoji a 123 lůžky. Pokoje jsou typu Lux či Standard, od 1. – 4. lůžek. Na pokojích jsou i kuchyňky s lednicí, mikrovlnkou, či konvicí. Pokoje jsou ve 2. a 3. patře bez výtahu. Snídaně se podávají formou bufetu, od 7 – 9:30 hodin.

Zvýhodněna cena pro naše hráče:

Sleva 30% Bez snídaně Se snídani Cena za osobu bez snidaně Cena za osobu se snídani
LUX 1 osoba 588 Kč 658 Kč 588 Kč 658 Kč
LUX 2 osoby 728 Kč 868 Kč 364 Kč 434 Kč
Standard 1 osoba 518 Kč 588 Kč 518 Kč 588 Kč
Standard 2 osoby 658 Kč 798 Kč 329 Kč 399 Kč
Standard 3 osoby 872 Kč 1 082 Kč 291 Kč 361 Kč
Standard 4 osoby 1 162 Kč 1 442 Kč 291 Kč 361 Kč

 

www stránky: www.hotelveronika.cz

Objednávat pokoje můžete také na: recepce@hotelveronika.cz


Partneři

– Partneři celého projektu Ostrava Championship pro rok 2016

 

 

 

Mezi naše partnery patří i herní organizace NeverHunt.eu, která se zaměřuje především na sdružování hráčů počítačových her.

www stránky: www.neverhunt.eu

 

RVGLogooo

Nově mezi naše partnery patří i tým s názvem Revital Gaming Semtex, který pravidelně vysílá své hráče právě na naše turnaje, ze kterých si odváží vždy cenné skalpy a hodnotné ceny.

FB stránky: https://www.facebook.com/revitalgaming

 

RediA_official_logo_dark

 

RediA e-Sport Team je česká organizace založená roku 2009, zabývající se počítačovými hrami.

www stránky: www.redia.cz

 

 


Mediální Partneři

– Mediální partneři celého projektu Ostrava Championship pro rok 2016

 

eSports News je herni magazin zajimajici se o esport. Turnaje,rozhovory,reporty!

www stránky: www.esportsnews.cz

 

 

Czech E-Sport.eu – Aneb to jsou nejen novinky ze světa Counter Strike, ale i z celéh českého esportu.

www stránky: www.facebook.com/czechesporteu


 

Místo konání:

– Místo konání offline turnajů projektu Ostrava Championship pro rok 2016 je herní klub Black Lotus Gamers, který se nachází v samotném centru OSTRAVY.

Místem konání celého projektu Ostrava Championship je Ostravský herní klub Black Lotus Gamers

Herní klub Black Lotus Gamers je počítačový klub, do kterého si můžete přijít zahrát na nabušené PC. Na smotných Pc na Vás čekají největší současné esport pecky, Za zmínku také stojí obří plátno s projektorem, na který je napojen xbox one a vy si tak můžete přijít vychutnat i tento skvělý zážitek.

www stránky: www.blacklotusgamers.cz


Organizátor:

– Organizátorem celého projektu Ostrava Championship pro rok 2016 je občanské sdružení Zicherka.cz

 

Hlavním organizátorem celého projektu Ostrava Championship je občanské sdružení Zicherka.cz

Občanské sdružení Zicherka.cz je organizátorem nejrůznějších akcí v našem širokém okolí. Mezi jejich třešničku na dortu patři například organizování nejrůznějších dětských akcí, táborů, škol v přírodě či školních výletů, samozřejmě se nezaleknou i organizování nejrůznějších soukromých či firemních akcí, dokážou zorganizovat i rodinné sešlosti, akce či narozeniny. Ve fantazii se zkrátka meze nekladou a ani organizátoři ve sdružení neznají meze, proto se nezaleknou, žádné výzvy a dokážou z organizovat jakoukoli akci.

www stránky: www.zicherka.cz

 

No comments yet.

Leave Your Reply

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2016 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, NHL16 a v poslední řadě to bude i fotbálek - Fifa 16.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers